سایر ورزش‌ها
1399/1/9 - 11:15
87155

درخواست عجیب یک باشگاه از سوارکاران در وضعیت شیوع کرونا

جمعی از اعضای باشگاه دولتی سوارکاری و چوگان شهدا(قصرفیروزه) تهران در گفتگو با ایسنا، درباره اجبار برخی از اعضای باشگاه برای بستن قرارداد جدید در سال 99 با وجود شیوع کرونا گفتند: این مجموعه یک باشگ...

جمعی از اعضای باشگاه دولتی سوارکاری و چوگان شهدا(قصرفیروزه) تهران در گفتگو با ایسنا، درباره اجبار برخی از اعضای باشگاه برای بستن قرارداد جدید در سال 99 با وجود شیوع کرونا گفتند: این مجموعه یک باشگاه با دو کاربری است که بخشی از کاربران آن عضوی از فدراسیون سوارکاری هستند و بخش دیگر زیرمجموعه ی فدراسیون چوگان محسوب می شوند.
سوارکاران ادعا کردند: همزمان با اعلام  شیوع  کرونا و ابلاغ عدم حضور در اماکن عمومی و تردد غیرضروری که از سوی وزارت ورزش و حتی فدراسیون های مختلف ابلاغ شده است  این باشگاه اقدام به ارسال پیام یا تماس با مالکان برای عقد قرارداد پانسیون اسب ها برای سال ۱۳۹۹ کرده  است. متاسفانه پیام هایی در خصوص تعیین تکلیف وضعیت اسب ها از سوی باشگاه آمده مبنی بر اینکه در صورتی که مالکان نسبت به عقد قرارداد اقدام ننمایند، از مجموعه اخراج خواهند شد.

مالکان اسبها در ادامه مدعی شدند: باشگاه اعلام کرده در صورتی که مالکان قرارداد را امضا و تایید  نکنند باشگاه هیچ مسئولیت و تعهدی در قبال سلامت و نگهداری اسب های مالکان نخواهد داشت و در این شرایط اعضا نگران اسب های خود هستند در شرایطی که بنا به ابلاغیه ی مدیرکل ورزش استان تهران، لازم است همه ی فعالیت های باشگاه های سوارکاری تعطیل شده و حتی از تردد مالکین اسب ها نیز ممانعت به عمل آید. لازم است تهدید کتبی و تلفنی صورت گرفته، به خصوص در مورد مالکان اسب های پرشی، به مقامات مطلع و مرتبط برای بررسی و رسیدگی فوری، منعکس شود به ویژه در شرایط کنونی که هم مخاطرات جانی برای مالکان و اشاعه ی ویروس کرونا وجود دارد و هم امنیت و سلامت اسب های پرشی مجموعه، تهدید می شود.
انتهای پیام

منبع : ایسنا

دیدگاه ها

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط ورزشیتو در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد

اخبار ورزشیتو