سایر ورزش‌ها
1398/11/25 - 12:44
76990

دادکان: در تمام دنیا چرخاندن فوتبال از یک دبستان راحت‌تر است

به گزارش خبرگزاری تسنیم، محمد دادکان ضمن بیان این مطلب درباره اینکه انتظار می‌رفت برای انتخابات فدراسیون فوتبال اعلام حضور کند، گفت:  من نظامم را دوست دا...

به گزارش خبرگزاری تسنیم، محمد دادکان ضمن بیان این مطلب درباره اینکه انتظار می‌رفت برای انتخابات فدراسیون فوتبال اعلام حضور کند، گفت:  من نظامم را دوست دارم، پایبند به اصول دین هستم و از همه مهم‌تر مردم را دوست دارد. من حرفی نمی‌زنم که خلاف واقعیت باشد. من چهار سال و سه ماه رئیس فدراسیون بودم و الان هم شرایط برای کاندیدا شدن فراهم نبود. وقتی می‌بینیم دخالت‌ و انتخاب‌ها سلیقه‌ای است و نه براساس معیارهای بین‌المللی و نه توانایی، من بیایم بگویم کاندیدا می‌شوم؟!

وی ادامه داد: واقعیت امر این است که در تمام دنیا چرخاندن فوتبال از یک دبستان راحت‌تر است. در کشور ما به خاطر اینکه جاهای مختلف در فوتبال دخالت می‌کنند کار دشوار است. مدیریت نتوانسته فوتبال را بچرخاند و در اختیار بوده است و فشارهای بیرون از فدراسیون در تصمیمات مدیریت فوتبال تاثیرگذار بوده است.  آقای تاج کارش دشوار بوده است در بعضی جاها موفق بوده است و در بعضی جاها هم موفق نبوده است. قبل از اینکه کی‌روش برود من با او صحبت کردم که نگذارید او برود،  تاج گفت تصمیم من این است که کی‌روش بماند ولی وزارت ورزش این اجازه را به من نمی‌دهد. کی‌روش رفت هزینه‌های ما بیشتر شد و نفر بعد آمد نتوانست کار کند. چندین برابر هم پول دادیم هم به ویلموتس دادیم و ... باید ببینیم چه اتفاقی افتاده است، ما نمی‌توانیم بگوییم که همه‌اش کار تاج  و فدراسیون بوده است. سوال من این است که الان مربی تیم ملی را چه کسی آورده است؟

ادامه دارد ...

منبع : تسنیم

دیدگاه ها

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط ورزشیتو در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد

اخبار ورزشیتو