سایر ورزش‌ها
1399/6/26 - 13:34
127838

خلعتبری:‌ با تلاش زیاد می‌خواهیم اولین 3 امتیاز را بگیریم/ از شباب‌الاهلی شناخت نداشتیم

به گزارش خبرگزاری تسنیم، محمدرضا خلعتبری، بازیکن تیم فوتبال شهر خودروی ایران در نشست خبری پیش از دیدار با شباب‌الاهلی امارات گفت: بازی خیلی س...

به گزارش خبرگزاری تسنیم، محمدرضا خلعتبری، بازیکن تیم فوتبال شهر خودروی ایران در نشست خبری پیش از دیدار با شباب‌الاهلی امارات گفت: بازی خیلی سختی مقابل تیمی چون شباب‌الاهلی داریم. از اینکه بازی قبلی را واگذار کردیم خیلی ناراحتیم و امیدوارم که بتوانیم در این بازی، نتیجه را جبران کنیم. لیاقت و شایستگی تیم ما بیشتر از اینهاست.

وی با اشاره به کمک بازیکنان با تجربه با بازیکنان جوان افزود: ما بازیکنان جوان گرفته‌ایم که به تیم کمک کنند و به بازیکنان‌مان اعتقاد داریم. در بازی قبلی هم همانطور که گفتم شایستگی پیروز شدن را داشتیم و مطمئناً تمام تیم به دنبال موفقیت است و همه بازیکنان با تمام وجود بازی می‌کنند. من به عنوان بزرگ‌تر و آقای صادقی به عنوان کاپیتان تیم وظیفه داریم به بازیکنان جوان کمک کنیم تا بهترین نمایش را داشته باشیم. ان‌شاالله با تلاش زیاد بتوانیم در این بازی اولین 3 امتیاز را کسب کنیم.

بازیکن تیم فوتبال شهر خودرو در رابطه با تجربه بازی قبلی خاطرنشان کرد: در بازی قبلی هر چیزی که سرمربی تیم از ما خواسته بود در نیمه اول انجام دادیم. در نیمه دوم هم تیم ما بهتر از شباب‌الاهلی بازی کرد. ما می‌دانستیم آنها یک تیم خوب هستند، بازیکنان خوبی دارند و یک باشگاه حرفه‌ای است و جایگاه شباب‌الاهلی را در امارات می‌دانستیم. البته با توجه به اینکه لیگ امارات به دلیل بیماری کرونا مدت‌ها تعطیل بود، شناخت لازم را نداشتیم. با این حال مطمئناً با توجه با بازی قبلی، بازی بهتری را فردا انجام خواهیم داد و تیم‌ ما با یک بازی خوب، نتیجه قابل قبولی خواهد گرفت.

انتهای پیام/

منبع : تسنیم

دیدگاه ها

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط ورزشیتو در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد

اخبار ورزشیتو