فوتبال و فوتسال
1399/1/13 - 00:07
87747

خبری باورنکردنی درباره رونالدو و یوونتوس ؛ فوق ستاره فوتبال به ته خط رسید؟

کریستیانو رونالدو

باشگاه یوونتوس این روزها به دلیل بحران اقتصادی ناشی از کرونا شرایط مالی خوبی ندارد و شاید رونالدو را در فهرست فروش بگذارد.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

آینده کریستیانو رونالدو در یوونتوس مبهم به نظر می رسد و مشخص نیست که فصل بعد او همچنان پیراهن این باشگاه را به تن خواهد کرد یا خیر. یوونتوس دو سال پیش او را با رقم ۱۱۲ میلیون یورو از رئال به خدمت گرفت و برای پرداخت دستمزد ۲۰ میلیون یورویی خالصش در سال، مجبور به فداکاری های مالی زیادی شده است.

طبق ادعای ایل مساجرو، باشگاه یوونتوس کار بسیار دشواری برای حفظ فوق ستاره پرتغالی پیش رو دارد و این احتمال که او را در فهرست فروش بگذارد نیز بالاست.

چند روز پیش بازیکنان یوونتوس در مجموع ۹۰ میلیون یورو از دستمزد خود را به باشگاه بخشیدند تا باشگاه در روزهای تعطیلی فوتبال به دلیل کرونا، ضرر اقتصادی هنگفت را تجربه نکند اما گویا حتی این میزان فداکاری هم برای حفظ بازیکنی مثل رونالدو کفایت نمی کند.

یوونتوس این روزها در حال برنامه ریزی است تا اهداف از پیش تعیین شده و پروژه های ورزشی اش باطل نشوند.

رونالدو سالانه ۵۴ میلیون یورو ناخالص (۳۱ میلیون یورو خالص) از یوونتوس دستمزد دریافت می کند و این یک دردسر بزرگ برای این باشگاه محسوب می شود. باشگاه تورینی برای حل این معضل سه راه پیش رو دارد:

فروش رونالدو به یک تیم خارجی با مبلغی بیشتر از ۷۰ میلیون یورو، حفظ رونالدو بدون تمدید قراردادش و یا تمدید یک ساله با او همراه با کسر دستمزد.

منبع : پارس فوتبال
برچسب ها

دیدگاه ها

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط ورزشیتو در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد

اخبار ورزشیتو