• سه شنبه 19 فروردین 1399
  • 03:05
فوتبال و فوتسال
1399/1/7 - 07:25
86832

حمید مطهری برنامه ویژه یحیی گل محمدی برای آمادسازی پرسپولیس را لو داد

پرسپولیس ؛حمید مطهری : استوکس در لیست بازی دربی قرار دارد ، صددرصد هجومی بازی می کنیم

پرسپولیس هم مثل چند تیم دیگر قصد داشت در ابتدای فروردین تمریناتش را شروع کند، اما فعلا تمرین برای همه تیم‌ها ممنوع شده و آن‌ها نیز کماکان در تعطیلات خواهند بود حمید مطهری گفت: برنامه تمرینی اختصاصی به بچه‌ها داده‌ایم.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

در حال حاضر هیچ تاریخ دقیقی برای شروع مسابقات وجود ندارد و این موضوع تقریبا تمامی باشگاه‌ها را به تعطیلی کشانده است. حمید مطهری مربی تیم پرسپولیس در ارتباط با شرایط اینروز‌ها گفت:

«اول سال نو را به همه مردم خوب ایران تبریک می‌گویم. همه ما الان دل نگران هستیم و امیدوارم هرچه زودتر این ویروس کرونا از بین برود تا مردم دوباره با آرامش زندگی کنند. همین جا از همه خواهش می‌کنم که در خانه هایشان بمانند.»

حمید مطهری درباره تیم هم گفت:

ما یک برنامه تمرینی به بچه‌ها دادیم تا به طور اختصاصی در خانه انجام بدهند. قطعا این تمرینات نمی‌تواند کارکرد تمرینات تیمی و گروهی را داشته باشد، اما می‌خواهیم تا حدی شرایط بدنی بچه‌ها را حفظ کنیم.

او افزود:

«می خواستیم تمرینات را شروع کنیم که دستور دادند نباید تمرین کنیم.»

حمید مطهری در این مورد که آیا زمانی برای شروع تمرینات متصور هست؟ گفت:

«در حال حاضر هیچ چیزی مشخص نیست. من الان صحبت‌های دکتر خلیلیان را در شبکه خبر شنیدم که می‌گفت براساس آخرین مطالعات این ویروس ٣ تا ٨ ساعت در هوا می‌ماند و این خیلی کار را سخت‌تر می‌کند. قطعا جان و سلامتی آدم‌ها از هرچیزی مهم‌تر است و به همین دلیل منتظر تصمیمات مراجع ذی صلاح در این رابطه می‌مانیم.»

مربی پرسپولیس همچنین گفت:

«همه باید به تصمیمات کلان احترام بگذارند. برخی هم کارشناسی می‌کنند که زودتر شروع کنیم یا تمام کنیم، فلان تیم قهرمان است؛ این حرف‌ها درست نیست و باید همه چیز را منوط به تصمیمات مراجع تصمیم گیری بکنیم. باید اجازه بدهیم بهترین تصمیم را بگیرند و این در حوزه اختیارات وزارت بهداشت و وزارت ورزش و فیفا و مراجعی از این دست است.»

حمید مطهری در ادامه گفت:

«من همچنین می‌خواهم از بچه‌های تیم تشکر کنم خیلی زحمت کشیدند و تا آخرین روز تمرین بسیار با انگیزه و پرتلاش بودند. امیدوارم در این روز‌ها تمریناتشان را جدی انجام بدهند تا روی فرم بمانند.»

منبع : پارس فوتبال
برچسب ها

دیدگاه ها

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط ورزشیتو در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد

اخبار ورزشیتو