فوتبال و فوتسال
1399/1/9 - 06:37
87127

جوانگرایی در تیم سرخپوشان ؛ ۷ بازیکن به دلیل فنی از پرسپولیس کنار گذاشتند

ابراهیمی : اتفاق بزرگی که در پرسپولیس فصل جاری می بینیم عدم هیجان کاذب در تیم است

بخشهای مهم مصاحبه ناصر ابراهیمی مربی اسبق پرسپولیس را برایتان انتخاب کردیم.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

ناصر ابراهیمی مربی اسبق سرخپوشان پرسپولیس گفت:

هفت بازیکن به دلیل فنی از پرسپولیس کنار گذاشتند. مشکلی با کسی نداشتیم حتی بعضی از این بازیکنان بعدها با پروین در استیل آذین کار کردند. درباره اخراج ۷ بازیکن اصلا صحبت حضورشان در میهمانی انصاری فرد نبود. پروین اصلا کینه ای نیست. البته در آن زمان پرسپولیس دو دسته شده بود ، عابدزاده در یک طرف بود و پروین هم در سمت دیگر. وضعیت پرسپولیس آن زمان شبیه تیم ملی بعد از هیروشیما شده بود. وقتی برگشتیم خیلی از بازیکنان مهم تیم مثل پنجعلی، پیوس، شاه محمدی و خیلی های دیگر بازنشسته شدند. در پرسپولیس هم شرایط همینطور بود و نسل باید عوض می شد و همین اتفاق افتاد و مثلا ما وقتی سعداوی رفت به جای او هادی مهدوی کیا را آوردیم.

ناصر ابراهیمی گفت:

ما در آن دوران می خواستیم جوانگرایی کنیم چرا که تیم باید انرژی تازه ای می گرفت. یحیی گل محمدی در زمان ما از پرسپولیس جدا شد. خب آن موقع او باید در پرسپولیس روی نیمکت می نشست ما ترجیح دادیم به جایی برود که بازی کند و اتفاقا او در فولاد شکوفا شد و حتی به تیم ملی رسید.

ناصر ابراهیمی گفت:

بعضی از بازیکنان وقتی ۴-۵ سال در یک تیم می مانند انگیزه شان را از دست می دهند اما رفتن به تیم و فضای جدید باعث می شود انگیزه پیدا کنند. دلیل نیمکت نشینی یحیی در پرسپولیس این بود که مدافعان خیلی آماده ای داشتیم. نادر محمدخانی، افشین پیروانی، بهروز رهبری فر، مهدی هاشمی نسب هم بودند. محمدخانی خیلی روی فرم بود و ما با افشین و نادر وسط را پر می کردیم ضمن اینکه هاشمی نسب و رهبری فر هم خیلی آماده بودند و حتی برای تیم ملی هم انتخاب شدند.

ناصر ابراهیمی گفت:

مهدی طارمی بازیکن من و پدرش دستیارم بود. از وقتی این بچه شانزده سالش بود می دانستم که بازیکن بزرگی می شود. وقتی شانزده هفده سالش بود او را به علی دوستی مهر مربی تیم ملی جوانان معرفی کردم و گفتم این بازیکن خیلی خوبی است و دعوتش کرد اما بعد از سه روز خطش زد و گفت بازیکن بهتر از این دارم. شاهرخ و شاهین بیانی را در زمین شماره ۳ پیدا کردم و شاهرخ را سال ۵۶ به مسابقات جوانان بردم.

منبع : پارس فوتبال
برچسب ها

دیدگاه ها

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط ورزشیتو در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد

اخبار ورزشیتو