فوتبال و فوتسال
1398/12/7 - 16:19
80624

جنگ بزرگ در استقلال ؛ چه کسی مدیرعامل می شود؟

استقلال ؛ علی فتح‌الله‌زاده : به‌خدا نه زوری می‌زنم و نه با کسی لابی می‌کنم

آیا علی فتح‌الله‌زاده مدیرعامل استقلال شده است؟

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

با استعفای اسماعیل خلیل‌زاده از سرپرستی استقلال، علی فتح‌الله‌زاده جای او را خواهد گرفت. اگر چه گفته می‌شود او به خاطر بازنشسته بودن امکان مدیرعاملی باشگاه استقلال را ندارد اما اسماعیل خلیل‌زاده او را به عنوان مدیرعامل جدید باشگاه استقلال معرفی کرده و در استوری اینستاگرامش هم به این موضوع اشاره کرده است.

این وسط هنوز معلوم نیست وزارت ورزش حکم مدیرعاملی را برای فتح‌الله‌زاده صادر خواهد کرد یا اینکه او به عنوان سرپرست امور تیم را پیگیری خواهد کرد.

نکته مهم اختلاف علنی فتح‌الله‌زاده با عبدالرضا موسوی عضو هیات مدیره باشگاه است که باعث شده فتح‌الله‌زاده تصمیم بگیرد اول مدل همکاری و تعاملش با موسوی مشخص شود و بعد از آن درباره پست جدیدش در باشگاه تصمیم گیری کند. نکته‌ای که در مصاحبه امروز او با خبرگزاری تسنیم هم دیده می‌شود:

“اگر شرایط در هیئت مدیره اینگونه باشد من نمی‌توانم ادامه دهم. دوست داشتم به باشگاه کمک کنم نه اینکه ژست مدیریت بگیرم و بگویم مدیرعامل استقلال هستم. هواداران قبلا ژست مدیریت و محبوبیت را به من داده‌اند. اگر این بار آمده‌ام برای کمک به باشگاه است اما اگر شرایط اینگونه باشد نمی‌توانم کار کنم چون عدم تمکین و احترام نگذاشتن به نظر اکثریت باعث دعوا می‌شود و این کار زشت است.”

این وسط شایعاتی هم منتشر شده مبنی بر آنکه در صورتی که اختلاف دو عضو هیات مدیره باشگاه حل نشود،از بین فتح‌الله‌زاده و موسوی، فقط یکنفر در استقلال خواهد ماند و حالا باید دید وزارت ورزش نهایتا چه تصمیمی را برای یکی از دو تیم محبوب پایتخت خواهد گرفت.

با استعفای اسماعیل خلیل‌زاده از سرپرستی استقلال، علی فتح‌الله‌زاده جای او را خواهد گرفت. آیا علی فتح‌الله‌زاده مدیرعامل استقلال شده است؟

منبع : پارس فوتبال
برچسب ها

دیدگاه ها

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط ورزشیتو در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد

اخبار ورزشیتو