فوتبال و فوتسال
1398/3/30 - 12:53
1975

جدیدترین افشاگری فتح الله زاده از علت جدایی رحمتی ، حاشیه سازی های مدیر استقلالی و رفتن برانکو !

استقلال - على فتح الله زاده علی فتح‌الله زاده - علی فتح‌اله‌زاده - علی فتح الله‌ زاده - علی فتح‌الله‌زاده - علی فتح‌ الله‌ زاده - علی فتح‌الله‌زاده - علی فتح الله زاده - فتح‌اله‌‎زاده

مدیرعامل اسبق استقلال گفت: به نظر من مهدی رحمتی دو دو تا چهار تا کرد و به این نتیجه رسید که اگر بماند و تیم فصل بعد نتیجه نگیرد، می‌گویند تیم را دوباره او به هم ریخته است.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

علی فتح‌الله زاده ، مثل همیشه حرف‌های خیلی جذابی به زبان می‌آورد. او بعد از افشای محتوای مذاکرات استقلال با حسینی و وریا خاطره جالبی تعریف می‌کند. گفت‌وگوی فتح‌ا… زاده را با خبرورزشی بخوانید.

مد شده

علی فتح‌الله زاده:

الان مد شده افرادی می‌روند جلوی در وزارت ورزش ولی عده‌ای می‌گویند از مدیران قبلی پول گرفته‌اند. خلاصه مد روز شده. اتفاقاً هر بار که هواداران تجمع می‌کنند زنگ می‌زنم گرشاسبی که ببینم بیشتر از من پول نداده! (خنده) ظاهراً من این‌قدر مایه‌دار شده‌ام که نمی‌دانم پول‌هایم را چطور خرج کنم و مدام به مردم پول می‌دهم تا بروند جلوی وزارت ورزش. این‌ها که شوخی بود ولی ببخشید وقتی مدیریت ضعیف است، هوادار می‌رود اعتراض می‌کند.

خطرناک است

علی فتح‌الله زاده:

تجمع هواداران اتفاقاً گاهی برای ما خطرناک هم هست. فکر کنید یک لحظه یکی وسط جمع بگوید فتح‌ا… زاده پول داده. آن‌وقت برای ما چقدر داستان درست می‌شود؟ بعد شما فضای مجازی را می‌شناسید. می‌دانید چقدر گسترده است. شما دیده اید چقدر مردم اعتراض می‌کنند. من همه را بسیج کرده‌ام؟ آن هم کار من است؟!

در رادیو گفت سفید بستم

علی فتح‌الله زاده:

شاید خطیر از حرف‌‎هایم ناراحت شود ولی اینکه قرارداد و مذاکرات را علنی می‌کند نه به نفع خودش است، نه باشگاه و نه بازیکن. یک خاطره برای‌تان تعریف کنم. یک بازیکنی بود که دو، سه روز با او مذاکره می‌کردم. اعصابم را به هم ریخته بود. می‌گفتم به خاطر هواداران بیا. می‌گفت تا وقتی پول نگیرم نمی‌آیم. امضا نمی‌کرد. تا چک را دادم، قرارداد را بست. بعد از امضا سوار ماشین بودم و رادیو ورزش باز بود. دیدم همان بازیکن دارد با رادیو حرف می‌زند و می‌گوید به خاطر هواداران با استقلال سفید بستم. بابا تو دو، سه روز اعصاب من را خرد کردی. تا چک نگرفتی نبستی. حالا می‌گویی من به خاطر هوادار سفید بستم؟ این حرف‌ها را شنیدم ناخودآگاه وسط اتوبان زدم روی ترمز نزدیک بود پشتی بزند به من. گفتم جل‌الخالق. سه روز پدر من را درآوردی. می‌خواهم بگویم با اینکه عصبانی شدم ولی موضوع را رسانه‌ای نکردم. یک چیز‌هایی را درست نیست رسانه‌ای کنیم. باید این داستان‌ها را تو خودمان بریزیم نه اینکه رسانه‌ای کنیم.

حسینی چیزی نگوید

علی فتح‌الله زاده:

شنیدم حسینی گفته خطیر علیه مدیران استقلال حرف زد و خوب است من هم بگویم چه حرف‌هایی زده‌اند؟ من خواهش می‌کنم حسینی این کار را نکند. بالاخره او جزئی از خانواده استقلال است. اگر بزرگتر چیزی گفته شاکی نشود و این کار را نکند.

بالاخره باید دعوا کنند

علی فتح‌الله زاده:

بالاخره اگر بعضی‌ها در باشگاه دعوا نکنند، آن‌وقت می‌گویند این‌ها هیچ کاری نمی‌کنند. بنابراین باید مدام دعوا کنند! ولی کلاً این دعوا‌ها و این رفتار‌ها برای من مشکوک است. مگر می‌شود بزرگ خانواده این‌قدر اصرار داشته باشد اسرار خانواده را بیرون بریزد؟ من واقعاً مشکوکم. دو عضو هیئت‌مدیره باشگاه یعنی منزوی و میرشاد کارکشته هستند.  فتحی هم باید خودش این مسائل را در داخل باشگاه حل کند.

رحمتی به این دلیل رفت

علی فتح‌الله زاده:

به نظر من مهدی رحمتی دو دو تا چهار تا کرد و به این نتیجه رسید که اگر بماند و تیم فصل بعد نتیجه نگیرد، می‌گویند تیم را دوباره او به هم ریخته است. به همین خاطر تصمیم گرفت برود. او رفت که بگوید اگر تیم نتیجه نگیرد در سال‌های گذشته هم او مقصر نبوده، چون بعضی‌ها معتقدند مهدی عامل نتیجه نگرفتن استقلال بوده.

با فرهاد حرف زدم

علی فتح‌الله زاده:

با فرهاد تلفنی صحبت کردیم. از فضایی که به وجود آمده بود، ناراحت است. من به او گفتم فرهاد بچسب به تیم امید. ۴۰ سال است المپیک نرفته. حالا قرار شده ان‌شا‌ءا… یک روز همراه با آقای تاج به تمرین تیم امید برویم.

برانکو را فراموش کردند

علی فتح‌الله زاده:

من از چند وقت پیش احساسم این بود که برانکو می‌رود. بالاخره افتخاراتی آورده که کمتر در فوتبال ما تکرار شده. به نظرم دوستان در پرسپولیس غرق شادی بودند و فراموش کردند برانکو را ببینند. به خاطر همین فرصت را از دست دادند. باید قبل از اینکه جشن و پایکوبی می‌کردند تکلیف برانکو را روشن می‌کردند.

منبع: خبرورزشی

منبع : پارس فوتبال
برچسب ها

دیدگاه ها

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط ورزشیتو در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد

اخبار ورزشیتو