فوتبال و فوتسال
1399/6/26 - 12:00
127787

جانشین علیپور در پرسپولیس نمره قبولی گرفت

عیسی آل کثیر و وحید امیری ؛ زوج خط حمله پرسپولیس آماده آتش بازی!

عیسی آل کثیر مهاجم جدید سرخ‌پوشان شب گذشته نمایش قابل قبولی را در اولین تجربه خود با پیراهن پرسپولیس مقابل التعاون به اجرا در آورد.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

در شبی که در ترکیب پرسپولیس دیگر خبری از زوج ترابی-علیپور نبود، یحیی گل محمدی به خرید جدید خود اعتماد کرد و عیسی آل کثیر را از همان ابتدای بازی در ترکیب ۱۱ نفره خود مقابل التعاون قرار داد؛ مهاجم جدید سرخ‌پوشان تمام تلاش خود را به کار گرفت تا بتواند در همان بازی نخست قدرت‌نمایی کند. آل کثیر با دوندگی فراوان به خوبی حریف را تحت فشار و پرس قرار داد و چند موقعیت خوب را هم ایجاد کرد.

عیسی آل کثیر مهاجم جدید پرسپولیس در نیمه دوم نمایش بهتری در ترکیب پرسپولیس داشت و چندین نفوذ را از خود به اجرا گذشت؛ او یک موقعیت عالی را هم برای وحید امیری ساخت که ضربه او به بغل دروازه التعاون برخورد کرد. چندین فرار تند و تیز به سوی قلب دفاع التعاون نشان از آمادگی آل‌کثیر داشت و به کادرفنی پرسپولیس امیدواری داد که می‌تواند با مرور زمان و هماهنگی بیشتر در ترکیب پرسپولیس روزهای خوبی را در این تیم سپری کند. چرا که برای آغاز آل‌کثیر در پرسپولیس وی دیشب نمره قابل قبولی را گرفت و حالا باید تمام تلاش خود را به کار گیرد تا جمعه‌شب بتواند اولین گل خود را در پیراهن جدیدش به ثمر رساند.

منبع : پارس فوتبال
برچسب ها

دیدگاه ها

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط ورزشیتو در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد

اخبار ورزشیتو