• چهارشنبه 13 فروردین 1399
  • 05:14
فوتبال و فوتسال
1398/12/7 - 15:40
80600

جابری: سن ایچی‌ها پشیمان شدند و می‌خواهند بازی کنند

آرش جابری، دبیر سازمان لیگ فوتسال در مورد نامه باشگاه سن ایچ مبنی بر حضور پیدا نکردن مقابل گیتی پسند گفت: این باشگاه با نامه‌ای که از طریق هیات فوتبال استان مرکزی به دست ما رسید انصراف خود را از ب...

آرش جابری، دبیر سازمان لیگ فوتسال در مورد نامه باشگاه سن ایچ مبنی بر حضور پیدا نکردن مقابل گیتی پسند گفت: این باشگاه با نامه‌ای که از طریق هیات فوتبال استان مرکزی به دست ما رسید انصراف خود را از بازی مقابل گیتی پسند اعلام کرده بود و ما هم طبق قانون این نامه را در اختیار کمیته انضباطی گذاشتیم اما امروز در تماس تلفنی از تصمیم خود پشیمان شدند و اعلام کردند که می‌خواهند بازی کنند به همین دلیل به آن‌ها گفتم که برای این تصمیم نامه جدید بزنند و به گیتی پسندی‌ها هم اعلام کردم که بازی در مکان و زمان اعلام شده برگزار خواهد شد.

جابری در مورد تعطیلی مسابقات لیگ دسته اول و دوم اذعان کرد: ما منتظریم تا آخرین وضعیت بیماری و ویروس کرونا از طریق شورایی که برای آن تشکیل شده به ما اعلام شود. با توجه به حساسیت لیگ برتر و معرفی قهرمان به کنفدراسیون فوتبال آسیا و تاکید بر این که لزومی به برگزاری بازی‌هایی که اهمیت ملی ندارد نیست بازی‌های لیگ دسته اول و دوم را لغو کردیم و منتظر نظر شورا هستیم اما در مورد زمان جدید آن روز یک‌شنبه تصمیم‌گیری می‌کنیم.

انتهای پیام

منبع : ایسنا

دیدگاه ها

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط ورزشیتو در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد

اخبار ورزشیتو