فوتبال و فوتسال
1398/12/5 - 20:25
80049

ترکش‌های جدید سوپرجام ؛ اقدام وکیل ایتالیایی علیه استقلال

کاوه ستوده اسماعیل خلیل‌زاده علی کریمی هیئت مدیره استقلال - تیم استقلال فرهاد مجیدی عبدالرضا موسوی سعید رمضانی باشگاه استقلال - تیم استقلال محمد نوری فر ستار همدانی حسن العتیبی محمد نوری فر - باشگاه استقلال خلیلی پرو پییچ محمد نوری‌فر - سعید مراغه‌چیان مجتبی ساعی جواد زرینچه تیم ملی - گری هوپر محمد نوری‌فر - تیم فوتبال استقلال - باشگاه استقلال - محمد نوری‌فر

وکیل ایتالیایی بابت پیگیری پرونده استقلال دستمزد خودش را دریافت نکرده و طبق ادعای او، باشگاه حتی در صورت بازنده شدن در پرونده هم باید قسمتی از پول او را می‌داد.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

تابستان سال گذشته بود که فدراسیون فوتبال، پرسپولیس را به واسطه جدال سوپرجام که قرار بود برگزار شود، ولی استقلال حاضر به بازی نشد، قهرمان اعلام و جام را تقدیم سرخپوشان کرد. استقلال البته به شدت اعتراض کرد و به رغم تأیید حکم توسط مراجع انضباطی فدراسیون زیر بار آن نرفت و مدعی شد کار را از طریق دادگاه عالی ورزش (CAS) پیگیری می‌کند. داستانی که سر و صدای زیادی راه انداخت و مدیران استقلال (به ویژه مدیرعامل وقت باشگاه) مدعی شدند حق آبی‌ها ضایع شده و آن‌ها رأی را از طریق دادگاه عالی می‌شکنند. پروژه‌ای که از مهر سال گذشته کلید خورد و استقلالی‌ها خیلی روی آن مانور می‌کردند.

استخدام وکیل اروپایی
مدیران استقلال برای نیل به هدفی که مدعی تحقق آن بودند، یک وکیل اروپایی استخدام کردند. وکیلی اهل کشور ایتالیا که ظاهراً با یکی از مدیران اسبق باشگاه نیز رابطه بسیار گرمی دارد. این وکیل کار را آغاز کرد و همان‌جا شرط گذاشت که اگر برنده پرونده شد، دستمزدی ویژه می‌گیرد، ولی حتی در صورت ناکامی آبی‌ها باز هم رقمی معین را دریافت خواهد کرد و این طوری نیست که به طور رایگان برای استقلال کار کند. سرانجام هم رأی دادگاه CAS اعلام شد و آبی‌ها بازی را باختند؛ شکستی دوسره، چون هم جام به دست نیامد و مردم را حسابی از مدیران بابت وعده محقق نشده عصبانی کرد و هم اینکه کلی هزینه اضافی بابت خرج سفر، پول دادرسی و… روی دست باشگاه گذاشت، ولی دیروز صبح فهمیدیم مشکل دیگری هم درست شده که می‌تواند بر دامنه گرفتاری‌ها بیفزاید.

پولم را بدهید
این‌طور که خبردار شدیم، وکیل ایتالیایی بابت پیگیری پرونده استقلال دستمزد خودش را دریافت نکرده و طبق ادعای او، باشگاه حتی در صورت بازنده شدن در پرونده هم باید قسمتی از پول او را می‌داد. پولی که باتوجه به قیمت کنونی ارز چیزی حدود ۵۰۰ میلیون تومان می‌شود و این یعنی یک دردسر مضاعف در شرایط دشوار مالی برای استقلال. یکی از مسئولان باشگاه استقلال به طور ضمنی ماجرای فوق را تأیید کرد و گفت:

پول وکیل را باید بدهیم، ولی واقعیت امر این است که دردسر‌ها و دغدغه‌های بزرگتری داریم که باید حل آن‌ها را در اولویت قرار بدهیم. استقلال مسائل مهمتری دارد که برای حل آن‌ها نیازمند پول است بنابراین با وکیل ایتالیایی باید حرف بزنیم و بگوییم که برای دریافت پول خودش یک مقدار بیشتر صبر کند، چون الان شرایط طوری است که باید کار‌های دیگری هم انجام بدهیم.

منبع : پارس فوتبال
برچسب ها

دیدگاه ها

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط ورزشیتو در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد

اخبار ورزشیتو