توپ و تور
1399/6/26 - 08:26
127733

به‌دنبال تکرار درخشش در پنجره دوم و سوم کاپ آسیا هستیم

رامین طباطبایی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: مهمترین برنامه تیم ملی در سال جاری حضور در پنجره دوم و سوم کاپ آسیا است که اواخر آذر و بهمن برگزار خواهند شد. وی ادامه داد: برای...

رامین طباطبایی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: مهمترین برنامه تیم ملی در سال جاری حضور در پنجره دوم و سوم کاپ آسیا است که اواخر آذر و بهمن برگزار خواهند شد.

وی ادامه داد: برای حضور در هر کدام از این پنجره‌ها، دو هفته لیگ را تعطیل خواهیم کرد و ملی‌پوشان در اردو حضور می‌یابند.

طباطبایی یادآور شد: در پنجره نخست این کاپ که به میزبانی تهران برگزار شد با اقتدار تیم‌های قطر و سوریه را شکست دادیم و به‌دنبال درخشش در این دو پنجره هستیم تا مستقیماً جزو ۱۶ تیم کاپ آسیا باشیم.

رئیس فدراسیون بسکتبال خاطرنشان کرد: در پایان پنجره نخست قاره آسیا، تیم ما با تفاضل گل ۸۹+ بهترین تیم این پنجره شد و می‌خواهیم عملکرد خوبی در پنجره دوم و سوم نیز داشته باشیم.

وی گفت: این رقابت‌ها سال ۲۰۲۱ برگزار می‌شود و هنوز کشور میزبان مشخص نشده است.

طباطبایی همچنین به بحث مهم استعدادیابی اشاره کرد و افزود: هر استانی که به‌طور جدی و علمی در این زمینه کار کند فدراسیون حمایت و کمک خواهد کرد.

رئیس فدراسیون بکتبال تاکید کرد: برای این کار اول مربیان استانی را آموزش می‌دهیم تا شرایط خیلی بهتر شود. ما در برخی مناطق استعدادهای خوبی داریم اما متاسفانه یا شناسایی نشده و یا به درستی شکوفا نمی‌شوند.

منبع : ایسنا

دیدگاه ها

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط ورزشیتو در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد

اخبار ورزشیتو