توپ و تور
1398/10/14 - 22:05
64355

بهبودی: پیام به وعده‌ها عمل نکرد

علیرضا بهبودی در گفت‌وگو با ایسنا در خصوص آخرین وضعیتش در باشگاه پیام مشهد، اظهار کرد: پس از بازی با شهرداری ارومیه دیگر از باشگاه پیام خبری نیست و حتی به ما نگفته‌اند چه زمانی تم...

علیرضا بهبودی در گفت‌وگو با ایسنا در خصوص آخرین وضعیتش در باشگاه پیام مشهد، اظهار کرد: پس از بازی با شهرداری ارومیه دیگر از باشگاه پیام خبری نیست و حتی به ما نگفته‌اند چه زمانی تمرینات آغاز می‌شود. مهلت باشگاه برای پرداخت بخش دیگری از قرارداد تا 10 دی بود که به آن عمل نکردند.

وی در پاسخ به اینکه به تیم شهرداری ارومیه اضافه شده، خاطرنشان کرد: دو سه روزی میهمان این تیم بودم و با آن‌ها تمرین ‌کردم. شهرداری ارومیه مرا می‌خواهد، اما به لحاظ قانونی نمی‌توانم با این تیم قرارداد ببندم.

کاپیتان پیام مشهد ادامه داد: جلسه کمیته انضباطی فدراسیون والیبال با حضور نماینده باشگاه پیام دوشنبه برگزار خواهدشد. باشگاه اگر مدعی ست تا 10 دی ماه 45 درصد از مبلغ قرارداد بازیکن را پرداخت کرده،‌ باید مدارکش را ارائه دهد در غیر این صورت قرارداد به طور یک‌طرفه فسخ خواهدشد. تاکنون پیام 20 درصد از قراردادم را پرداخت کرده که مربوط به مهرماه است.

بهبودی در خصوص انتشار مطالبی در کانال باشگاه مبنی بر پرداخت قسط دوم برخی بازیکنان، تاکید کرد: در این دو سه ماهی که مشهد بودم، به این حرف‌ها عادت کردم. از کسی که این حرف‌ها را زده، این سؤوالات را بپرسید. با بازیکنان و کادر فنی صحبت کردم و آنها هم پولی به حساب‌شان واریز نشده‌است.

وی گفت: با باشگاه مذاکره نمی‌کنم. مطابق قانون بازیکن آزاد هستم. هنوز در خصوص آینده ترجیح می دهم صحبت نکنم، اما مطابق قانون رفتار خواهم‌کرد. باید حرف مسؤولان باشگاه پیام را هم بشنویم. ممکن است مدرکی ارائه کنند که قانونی باشد و نشان دهد که 45 درصد مبلغ قرارداد را پرداخت کرده‌اند. تاکنون دو دست پیراهن مسابقه، یک دست لباس تمرین و 20 درصد از مبلغ قرارداد پرداخت شده‌است.

کاپیتان پیام مشهد افزود: مسؤولان باشگاه پیام مشهد هیچ تماسی با من نداشته‌اند. فقط در واتس‌اپ با مدیریت باشگاه چند پیام رد و بدل کرده‌ایم. هیچکس از سوی باشگاه حتی تماس نگرفته که زمان تمرین را بگوید، از وضعیتم با خبر شود و یا وعده دهد مابقی مبلغ قرارداد را پرداخت خواهدکرد.

بهبودی در خصوص این که در کانال باشگاه، زمان آغاز تمرینات، پنج‌شنبه 12 دی ذکر شده، گفت: وقتی مربی باشگاه در تهران است، تمرینات چگونه در مشهد برگزار می‌شود؟ پس از بازی با شهرداری ارومیه نزدیک به 32 روز است، تمرین نداشته ایم. با هزار امید به مشهد آمدم. سه ماه جلوتر اجاره‌خانه‌ام را پرداخت کردم. فکر نمی‌کردم شرایط به این شکل پیش رود، اما پس از پرداخت قسط اول و گذشت چند ماه تازه متوجه شدیم در باشگاه چه خبر است. به عنوان بازیکن وظیفه‌ام بوده که قرارداد ببندم و تلاشم را انجام دهم. فکر می‌کنم حتی یک درصد هم کم‌کاری نکرده‌ام.

انتهای پیام

منبع : ایسنا

دیدگاه ها

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط ورزشیتو در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد

اخبار ورزشیتو