موتور سواری و اتومبیلرانی
1398/3/25 - 00:09
14

برگزاری کلاس مربیگری درجه 3 کراس

📋📋📋برگزاری کلاس مربیگری درجه 3 کراس کلاس مربیگری درجه 3 در مورخ 14 اسفند ماه آغاز به کار کرد، که این دوره با حضور علاقمندان به ورزش حرفه ای موتور کراس در پیست شهران...

📋📋📋برگزاری کلاس مربیگری درجه 3 کراس

کلاس مربیگری درجه 3 در مورخ 14 اسفند ماه آغاز به کار کرد، که این دوره با حضور علاقمندان به ورزش حرفه ای موتور کراس در پیست شهران به مدت 5 روز برگزار می شود .
در این دوره که با حضور جمعی از ورزشکاران و علاقمندان در پیست موتور کراس شهران و استاد مجرب و متبحر فدراسیون جناب آقای مهران همتیان دروس و مطالب مورد نیاز اخذ مدرک مربیگری را برای حاضرین تدریس نمودند.
برگزاری این دوره های آموزشی یکی از راههای ارتقا سطح علمی ورزش موتور کراس است و با توجه به اینکه علاقمندان به اخذ مدرک باید برای اخذ مدرک مربیگری حرفه ای این دوره را سپری نمایند ، تشکیل چنین کلاسی از اهمیت خاصی برخوردار است .
مهرداد همتیان رئیس هیات موتورسواری و اتومبیرانی استان تهران خاطر نشان کرد: با توجه به استقبالی خوبی که از تشکیل این دوره آموزشی بعمل آمده و با در نظر گرفتن محدودیت برگزاری دوره ، بزودی دوره بعدی نیز تشکیل می شود و علاقمندان می توانند جهت ثبت نام به دفتر هیات مراجعه نمایند.‌

عکس از ایمان اصیلی

منبع : اتومبیلرانی استان تهران
برچسب ها

دیدگاه ها

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط ورزشیتو در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد

اخبار ورزشیتو