سایر ورزش‌ها
1399/4/10 - 00:23
108347

اولین نشست ستاد مرکزی طرح شاهد و ایثارگر وزارت ورزش و جوانان

به گزارش ایسنا، معاون فرهنگی و ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان، عملکرد این وزارتخانه در بزرگداشت و تکریم مقام شامخ شهدای ورزشکار، تجلیل از خانواده معظم شهیدان و توجه به جامعه ایثارگران را درخشان د...

به گزارش ایسنا، معاون فرهنگی و ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان، عملکرد این وزارتخانه در بزرگداشت و تکریم مقام شامخ شهدای ورزشکار، تجلیل از خانواده معظم شهیدان و توجه به جامعه ایثارگران را درخشان دانست و تاکید کرد که وزارتخانه و مجموعه مدیران ورزش کشور ارزش و احترام بالایی برای ایثارگران قائل هستند.

سید عبدالحمید احمدی در اولین نشست ستاد مرکزی طرح شاهد و ایثارگر وزارت ورزش و جوانان اظهار کرد: 35 درصد از بدنه وزارت ورزش و جوانان را ایثارگران تشکیل می دهند و وزارتخانه با برخورداری از 1800 فرزند شهید و ایثارگر از یک سرمایه معنوی ارزشمند و گرانقدر برخوردار است.

احمدی افزود: جامعه ورزش کشور پنج هزار شهید ورزشکاردر دوران دفاع مقدس تقدیم کرده و بیش از ١٣٠ شهید مدافع حرم و ١٧ شهیده ورزشکار هم در کارنامه درخشان خود ثبت کرده است. وزارت ورزش و جوانان و مجموعه مدیریت ورزش کشور در فدراسیون‌ها و استان‌ها این افتخار را داشته‌اند که در جهت ارزش نهادن به مقام شامخ شهدا و تعظیم و تکریم به خانواده ایثارگران برنامه‌هایی همچون کنگره ملی شهدای ورزشکار، یادمان شهدای ورزشکار در رشته‌های مختلف ورزشی، میزبانی از مزار سه شهید عالی‌مقام دفاع مقدس در فدراسیون‌های جانبازان و معلولان، تکواندو و کشتی، انتشار چندین عنوان کتاب با موضوع شهدای ورزشکار، و تجلیل و تقدیر از خانواده معظم شهیدان در مناسبت‌های انقلاب اسلامی، و قدردانی از زحمات و تلاش‌های همکاران ایثارگر را در جهت زنده نگه داشتن یاد و نام شهدا و ترویج فرهنگ ایثار در جامعه ورزش و جوانان انجام داده اندکه کارنامه درخشانی در این دوره از مدیریت ورزش کشور قلمداد می‌شود.

حجت‌الاسلام کاویانی‌راد معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید نیز اهتمام ویژه وزیر ورزش و جوانان در ارزش نهادن به مسائل مربوط به جامعه ایثارگران را ستایش کرد و نقش‌آفرینی وزارت ورزش و جوانان در عرصه توجه به ایثارگران را مثبت ارزیابی کرد.

معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید اظهار کرد: از وزیر ورزش و جوانان به دلیل توجه خاص به امور مربوط به ایثارگران و حمایت از برنامه‌های مختلف برای برای ارزش نهادن به جامعه ایثارگران تشکر می‌کنم.

وی افزود: توجه به برنامه‌هایی که در این راستا در وزارت ورزش و جوانان صورت گرفته حتی بیشتر از مراکزی است که رسالت فرهنگی دارند.

انتهای پیام

منبع : ایسنا

دیدگاه ها

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط ورزشیتو در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد

اخبار ورزشیتو