فوتبال و فوتسال
1398/5/29 - 15:31
26169

انتقاد تند گری نویل از سولسشر به خاطر پوگبا

لی گرنت می‌گوید اوله گنار سولسشر سرمربی این تیم در یک جلسه تمرین به لوکاکو و پوگبا درس گلزنی داده سولسشر نشان داده هنوز شم گلزنی فوق‌العاده‌ای دارد.

گری نویل با انتقاد از سولسشر، سرمربی یونایتد و دفاع او از پل پوگبا و پنالتی از دست رفته‌اش می‌گوید سولسشر فقط از بازیکنش دفاع می‌کند و این را وظیفه خود می‌داند.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

گری نویل، اسطوره منچستریونایتد می‌گوید بعد از پنالتی از دست رفته پل پوگبا در بازی دیروز یونایتد مقابل ولوز، حمایت اوله گنار سولسشر ، سرمربی شیاطین سرخ از پوگبا به این دلیل است که سولسشر می‌خواهد در هر شرایطی از بازیکنش دفاع کند و این را وظیفه خود می‌داند.

پوگبا که در سال جاری میلادی یعنی از شروع سال ۲۰۱۹ تا کنون با احتساب بازی دیروز چهار پنالتی از دست داده بعد از پنالتی دیروز که باعث شد یونایتد در دومین بازی فصل جدید، دو امتیاز باارزش را از دست بدهد با انتقادهای شدید هواداران یونایتد روبرو شده است. پیش از زدن پنالتی به نظر می‌رسید پوگبا و مارکوس راشفورد در حال صحبت کردن درباره زدن پنالتی هستند و در نهایت پوگبا بود که پشت پنالتی ایستاد.

نویل می‌گوید از اینکه پوگبا و نه راشفورد پشت ضربه پنالتی ایستاده واقعا عصبانی شده است. اسطوره منچستریونایتد می‌گوید دفاع سولسشر از پوگبا طبیعی است چون او می‌خواهد به عنوان مربی همیشه از بازیکنش حمایت کند.

نویل در این باره گفت:

” در جریان بازی که دیدم پوگبا توپ را از راشفورد گرفت و پنالتی زد خیلی عصبانی شده بودم و می‌گفتم چرا راشفورد توپ را به او داد؟ ولی وقتی سولسشر گفت هر دوی آنها پنالتی‌زن‌های تیمش هستند یک کم از عصبانیتم کاهش یافت. ولی در جریان بازی کاملا مشخص بود که آنها درباره اینکه کدام یکی پنالتی را بزند صحبت می‌کردند و این حرکت قشنگی نیست”.

گری نویل در ادامه گفت:

” به نظر من سولسشر که می‌گوید هم پوگبا و هم راشفورد را به عنوان پنالتی‌زن‌های تیمش انتخاب کرده درست می‌گوید. فقط مساله این است که او ممکن است بخواهد از پوگبا حمایت کند چون فکر می‌کند وظیفه یک مربی این است”.

منبع : پارس فوتبال
برچسب ها

دیدگاه ها

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط ورزشیتو در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد

اخبار ورزشیتو