فوتبال و فوتسال
1399/4/28 - 06:21
113068

اقدام عجیب امیر قلعه نویی علیه مدافعان سپاهان

امیر قلعه نویی سرمربی تیم فوتبال سپاهان بازی هنوز به دقیقه ۷۵ نرسیده بود که سه بازیکن از چهار بازیکن دفاعی تیمش را از زمین بیرون کشید.

امیر قلعه نویی

امیر قلعه نویی سرمربی تیم فوتبال سپاهان بازی هنوز به دقیقه ۷۵ نرسیده بود که سه بازیکن از چهار بازیکن دفاعی تیمش را از زمین بیرون کشید.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

به احتمال زیاد امیر قلعه نویی دلیل اصلی شکست تیمش مقابل تراکتور را نمایش و عملکرد ضعیف مدافعینش می‌داند و به همین دلیل هم بود که سه بازیکن از چهار بازیکن خط دفاعی طلایی پوشان از زمین بازی بیرون کشیده شدند.

این تعویض ها وقتی بیشتر به چشم می آید که بدانیم قلعه نویی علیرغم در اختیار داشتن پنج تعویض، در بازی های قبلی علاقه ای به تغییر زیاد در تیمش نشان نمی داد ولی در مقابل تراکتور چهار تعویض انجام داد.

قلعه نویی در ابتدای نیمه دوم شایان مصلح را جانشین سعید آقایی کرد و در دقیقه ۷۴ محمد ایران‌پوریان و مهدی ترکمان جانشین مرتضی منصوری و محمد طیبی شدند تا سرمربی سپاهان نشان دهد چقدر از عملکرد ترکیب ۴ نفره خط دفاعی اش شاکی و عصبانی است.

سپاهان در شرایطی گل اول بازی را دریافت کرد که محمد طیبی واکنش ضعیفی رو برگشت دادن توپ داشت و آن را به پشت محوطه جریمه که خطرناک ترین جا برای دور کردن توپ است، فرستاد و گل دوم هم از تیرک اول به ثمر رسید که معمولا مدافعین راست باید آن منطقه را پوشش دهند.

دیدار دو تیم سپاهان و تراکتور در نهایت با نتیجه ۲ بر به سود شاگردان ساکت الهامی خاتمه یافت تا رتبه دومی پس از مدت ها از دست طلایی پوشان بپرد و سهمیه آسیایی این تیم با این شکست به خطر افتاد.

منبع : پارس فوتبال

دیدگاه ها

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط ورزشیتو در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد

اخبار ورزشیتو