• چهارشنبه 13 فروردین 1399
  • 10:14
فوتبال و فوتسال
1398/11/30 - 18:49
78667

افشاگری از پشت پرده قهر و استعفای سرپرست استقلال!

علی کریمی هیئت مدیره استقلال - تیم استقلال فرهاد مجیدی عبدالرضا موسوی سعید رمضانی باشگاه استقلال - تیم استقلال محمد نوری فر ستار همدانی حسن العتیبی محمد نوری فر - باشگاه استقلال خلیلی پرو پییچ محمد نوری‌فر - سعید مراغه‌چیان مجتبی ساعی جواد زرینچه تیم ملی - گری هوپر محمد نوری‌فر - تیم فوتبال استقلال - باشگاه استقلال - محمد نوری‌فر

گفته می‌شود قهر و استعفای شفاهی سرپرست تیم استقلال به دلیل مشکل و اختلافی است که او با یکی از مدیران این باشگاه دارد.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

موضوع سرپرستی در باشگاه استقلال به یک بحران در این تیم طی یکی دو سال گذشته تبدیل شده است. رفت و آمد سرپرست‌های مختلف در این باشگاه باعث شده تا یکی از حاشیه‌های اصلی این تیم در این سال‌ها سرپرست این تیم لقب بگیرد.
در آخرین نمونه از حاشیه‌های سررستی در استقلال سعید رمضانی به دلیل آنچه که نداشتن اختیارات عنوان کرده بود از همراهی این تیم در سفر به کویت، سرباز زد و به صورت شفاهی هم استعفا داد. در این خصوص خبر می‌رسد که دلیل اصلی این موضوع اختلاف سعید رمضانی و امیر سلطانی است.
سرپرست استقلال کار‌های و تصمیمات معاون ورزشی را دخالت در کار سرپرست تیم می‌داند و دلیل اصلی قهر کردن او هم اختلافش با سلطانی است. جالب اینکه در نبود رمضانی و با تصمیم اسماعیل خلیل‌زاده سرپرست باشگاه، مسئولیت سرپرستی تیم استقلال به سلطانی واگذار شد!
اما فرهاد مجیدی با هر دو طرف ماجرا یعنی سعید رمضانی و امیر سلطانی رابطه خوبی دارد موضوعی که به نوعی باعث شده تا او اظهار نظر مشخص و واضحی در این مورد داشته باشد.
گفتنی است سلطانی از افراد نزدیک به خلیل‌زاده و عبدالرضا موسوی است که فعلا مسائل مالی باشگاه را رفع و رجوع می‌کنند.

منبع : پارس فوتبال
برچسب ها

دیدگاه ها

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط ورزشیتو در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد

اخبار ورزشیتو