فوتبال و فوتسال
1398/11/6 - 09:14
71075

از اپلیکیشن پرسپولیس رونمایی شد

محمد نبی : این گام بزرگی است که باشگاه پرسپولیس برداشت

عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس گفت: امیدواریم با توجه به این فعالیت‌های اقتصادی و با حمایت هواداران و رسانه‌ها، شاهد روز‌های خوبی برای پرسپولیس باشیم.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، مهدی محمد نبی در جریان مراسم رونمایی از اپلیکیشن پرسپولیس خطاب به جمعیت اظهار داشت:

اساسا بحث خصوصی‌سازی در کشور ما با وجود اصل ۴۴ با موانع بسیاری روبه‌رو بوده است. طبق قاعده قرار گرفتن در مسیر خصوصی‌سازی، عبور از تجاری‌سازی است. در واقع ابتدا باید از مرحله تجاری‌سازی گذر کنیم تا بعد وارد بحث خصوصی‌سازی بشویم.

وی ادامه داد:

باشگاه پرسپولیس هم با توجه به چشم‌اندازی که در هیئت مدیره ترسیم و مصوب شد و پیشنهاد‌هایی که انصاری‌فرد در جلسات متعدد مطرح کرد، در نهایت با استفاده از پتانسیل ایرانی، مجموعه بزرگ شرکت آتیه داده‌پرداز، جلیل‌وند و نهایتا جلسات دیگری که دوستان دیگر از جمله بخش اقتصادی باشگاه حضور داشتند به جمع‌بندی رسیدیم و منجر به امضای قرارداد شد.

محمد نبی عضو هیئت مدیره پرسپولیس خاطر نشان کرد:

در حال حاضر باشگاه‌های ما نقش دفاعی را بازی می‌کنند. به این دلیل که ما در بخش خصوصی‌سازی و تجاری‌سازی در سال‌های اخیر موفق نبودیم. این گام بزرگی که باشگاه پرسپولیس برداشت و امیدواریم شامل حال باشگاه‌های دیگر ما هم بشود این روند را تندتر کند.

محمد نبی در ادامه صحبت‌های خود تصریح کرد:

باشگاه‌داری به شکل استاندارد قواعد خود را دارد. حضور سرمایه‌گذاران در ورزش در وهله اول از خود گذشتگی است، چون اساسا سرمایه‌گذاران چه در ایران و چه در همه جای دنیا به نرخ سود سرمایه توجه می‌کنند و اگر این نرخ محقق نشود، همکاری‌ها سست خواهد شد؛ لذا با توجه به این که هم در باشگاه و هم در شرکت آتیه داده‌پرداز این موضوع مشخص شده و این همیت و همدلی و همچنین توجه به استاندارد‌ها وجود دارد، امیدواریم در آینده، به ویژه در شروع فصل بعد شاهد شرایط به مراتب بهتر باشیم و این مسئله به فوتبال ملی ما کمک کند.

وی عنوان کرد:

با توجه به این که باشگاه پرسپولیس در این مقوله پیش قدم شده است و با توجه به لحاظ شدن همه شرایط امیدواریم این مسئله به یک الگو برای باشگاه‌ها بدل شود تا مشکلات و موانع خصوصی‌سازی با سیر تجاری سازی کمتر شود.

محمد نبی در پایان گفت:

با توجه به این که بازیکنان ما همانطور که انصار‌ی‌فرد می‌گوید به سطح فنی بالایی رسیده‌اند و حضور یک مربی وطنی مثل گل‌محمدی هم می‌تواند تعادل خوبی ایجاد کند، امیدواریم با توجه به این فعالیت‌های اقتصادی و با حمایت هواداران و رسانه‌ها روز‌های خوبی را برای پرسپولیس شاهد باشیم و اقتدار و قداست و بزرگی پرسپولیس را در سطح آسیا و همچنین باشگاه‌های جهان ببینیم.

میزان

منبع : پارس فوتبال
برچسب ها

دیدگاه ها

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط ورزشیتو در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد

اخبار ورزشیتو