سایر ورزش‌ها
1399/1/9 - 10:50
87150

احتمال تعویق یکساله مسابقات جهانی دوومیدانی ۲۰۲۱

به گزارش ایسنا و به نقل از insidethegames، سباستین کو رئیس انگلیسی فدراسیون جهانی دوومیدانی در مورد به تعویق افتادن مسابقات جهانی ۲۰۲۱ که قرار است به میزبانی...

به گزارش ایسنا و به نقل از insidethegames، سباستین کو رئیس انگلیسی فدراسیون جهانی دوومیدانی در مورد به تعویق افتادن مسابقات جهانی ۲۰۲۱ که قرار است به میزبانی آمریکا برگزار شود، گفت: هیچ کس فکر این مشکلاتی که بخاطر ویروس کرونا بوجود آمده را نمی‌کرد، پس باید انعطاف داشته باشیم. بخاطر برگزاری بازیهای المپیک در سال ۲۰۲۱، احتمالا مسابقات جهانی دوومیدانی را در سال ۲۰۲۲ برگزار می‌کنیم. البته هنوز تصمیمی نگرفته ایم اما قاعدتا هیچ فدراسیون جهانی علاقه ندارد در سال المپیک، مسابقات جهانی‌اش را برگزار کند.

کو همچنین گفت: با این شرایط ممکن است در سالهای ۲۰۲۲ و ۲۰۲۳ دو مسابقه جهانی را پشت سر هم برگزار کنیم.(مسابقات جهانی دوومیدانی هر دو سال یکبار برگزار می‌شود.) با این شرایط ورزشکاران باید ۴ سال متوالی از ۲۰۲۱ تا ۲۰۲۴ در دو مسابقه جهانی و دو دوره بازیهای المپیک شرکت کنند.

رئیس فدراسیون جهانی دوومیدانی که از خانه اش در لندن بوسیله تله کنفرانس با خبرنگاران صحبت می‌کرد، در ادامه گفت: ابتدا باید تاریخ بازیهای المپیک توکیو مشخص شود، سپس در مورد مسابقات جهانی تصمیم گیری کنیم.

انتهای پیام

منبع : ایسنا
برچسب ها

دیدگاه ها

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط ورزشیتو در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد

اخبار ورزشیتو