فوتبال و فوتسال
1399/1/9 - 12:35
87173

آخرین اخبار از باشگاه استقلال ؛ در انتظار معرفی دو عضو دیگر هیات مدیره آبی پوشان

استقلال

اوضاع مدیریتی باشگاه استقلال از نیمه فروردین ماه با انتصاب مدیرعامل جدید سروشکل مساعدتری پیدا خواهد کرد.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

حتی بدبین ترین طرفداران استقلال هم تصور نمی کردند پرونده سال پرفراز و نشیب ۹۸ برای این باشگاه چنین بحران های مدیریتی در پی داشته باشد که حتی سرپرست موقت انتخابی هیات مدیره برای سرو سامان دادن به وضعیت باشگاه تنها بعد از دو هفته از سمت خود استعفا بدهد.

در شرایطی که علی فتح ا.. زاده در چهارمین بازگشت خود به صندلی ریاست باشگاه با عنوان سرپرست موقت تنها ۱۶ روز دوام آورد و سپس به بهانه ابتلا به کروناویروس و قرنطینه بودن در منزل از سمت خود استعفا داد، اوضاع مدیریتی استقلالی ها با شرایطی بحرانی تر روبرو شد. در این بین وزارت ورزش نیز در پی استعفای برخی اعضای هیات مدیره تنها دو عضو جدید را معرفی کرد تا در کنار اسماعیل خلیل زاده باشگاه را سرو سامان بدهند.

در حالی که سال ۹۸ با چنین روزهای بحرانی پایان یافت تا سال ۹۹ به امید روزهای آفتابی تر برای استقلالی ها استارت بخورد حالا همه در انتظار عملی شدن وعده جدید برای معرفی دو عضو دیگر هیات مدیره در نهایت مدیرعامل جدید باشگاه هستند، وعده ای که معاون ورزش قهرمانی وزارت ورزش و جوانان از عملی شدن آن تا چند روز آتی خبر داد.

از آن جا که رئیس هیات مدیره استقلال بعد از ابتلا به کروناویروس و بستری شدن در بیمارستان چند روز پیش با ضایعه دردناک از دست دادن همسرش در رشت مواجه شد شنیده می شود با بازگشت خلیل زاه از گیلان همین طور نهایی شدن تصمیم وزیر ورزش و جوانان برای تکنیل هیات مدیره استقلال با انتصاب دو عضو جدید، بلافاصله مقدمات انتخاب مدیرعامل و آغاز به کار او از نیمه فروردین ماه فراهم خواهد شد.

گویا در این راه وزیر ورزش روی دو عضو جدید به جمع بندی رسیده و رایزنی ها برای انتخاب یک مدیرعامل آن هم بیرون از اعضای فعلی و جدید هیات مدیره نیز در حال انجام است، گزینه ای که گفته می شود برخلاف تمام نام های مطرح شده چهره ای ناشناخته بیشتر فردی موفق در تجارت است.

منبع : پارس فوتبال
برچسب ها

دیدگاه ها

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط ورزشیتو در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد

اخبار ورزشیتو